“HUKUK Tanrıçası”nın ev sahibi hem akademik niteliklere hem de bedene sahiptir ve dört tanrıça doğuştan zengindir ve milyonlarca sanat koleksiyonuna sahiptir.

“HUKUK Tanrıçası” kablosuz programı, Sammy’nin ortakları Joey Dai (Joey), Lai Yanyu (Vivienna), Wei Yunzhi (Joyce) ve Wang Jiahui (Cathy) tarafından sunulmaktadır. Her bölüm, piyasadaki çeşitli yasaları kolay bir şekilde ortadan kaldırmak için kısa bir sahne kullanır.

Gösterinin dört güzel hostesi uzun bacaklı, eğitimli ve hobileri olan tanrıçalardır. Dai Zuyi, İngiltere’deki Leicester Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Oyun oynamayı ve resim toplamayı çok seviyor. Lai Yanyu, 2021’de bir kez Hong Kong Güzeli için yarıştı. Birleşik Krallık’taki Coventry Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu ve o sırada “Öğrenci Hong Kong Güzeli” seçildi; Wang Jiahui ayrıca 2021’de Hong Kong Güzeli. Hong Kong Çin Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Babası “Anakara Mobilya Kralı” olarak bilinen Wang Yaxi’dir. Bayan Hong Kong için koştuktan sonra, aynı zamanda “Doğuya ve Batıya Bakmak” programına ev sahipliği yaptı ve oyunculuk kariyerini geliştirmeye adadı. Wei Yunzhi, London School of Economics and Political Science Hukuk Bölümü’nden mezun oldu. 2016’da Bayan Hong Kong için koştu. Büyükbabası, Guan Zhilin’in eski kocası ve zengin iş adamı Wang Guojing’dir.

One Comment on ““HUKUK Tanrıçası”nın ev sahibi hem akademik niteliklere hem de bedene sahiptir ve dört tanrıça doğuştan zengindir ve milyonlarca sanat koleksiyonuna sahiptir.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *