Xiaomi’nin amiral gemisi Redmi Note 11 resmen Kamboçya’da piyasaya çıktı

En iyi teknoloji şirketi Xiaomi, 10 Şubat’ta amiral gemisi akıllı telefonu Redmi Note 11’i resmen tanıttı. Bu 2022, ünlü yakışıklı profesyonel futbolcu Thierry Chantha Bin’in özel konuk olarak katılımıyla harika bir etkinliğe Bu da.
Akıllı telefon, 4 GB RAM ve 64 GB depolama için 199 ABD doları ve 128 GB’a kadar depolamaya sahip isteğe bağlı 6 GB RAM’in fiyatı yalnızca 229 ABD dolarıdır. Evet, güçlü özelliklerine kıyasla.
Xiaomi’ye göre Redmi Note 11, 50MP ana kamera ve ultra yüksek çözünürlüklü kamera dahil olmak üzere dört adede kadar AI kameraya sahiptir. Makro ve Derinlik sensörü için geniş 8MP ve 2MP. Ek olarak, Redmi Note 11 ayrıca 13MP ön kameraya sahiptir.
Çipe gelince, bu akıllı telefon, akıllı telefonlara kıyasla çok fazla yeteneğe sahip bir çip olan Qualcomm Snapdragon 680 çipini kullanıyor. Bunun bir diğer rakibi de rakibi Xiaomi çünkü 6 milyon yıllık işletim teknolojisi bir ömür boyunca geliştirildi. Hem de taştan.
Ekran 6.43 inç, 90Hz, hızlı bir şekilde görüntülenebilir ve sürüklenebilir. Ayrıca, kullanıcıların gün ışığında bile ekrandaki metni net bir şekilde okuyabileceği göz alıcı 1000 nit ekran parlaklığı ile renk kalitesini üreten ve artıran bir FHD + AMOLED DotDisplay ekrandır. Ayrıca, pil gücünden de tasarruf sağlar. Şarj gücü açısından Redmi Note 11, 33W Pro hızlı şarj, 100m tam şarj 5000mAh pil, sadece 1 saat sürüyor ve şarj etme hızına sahip. 33W Pro hızlı şarj da tüm müşterilerin satın almasına gerek kalmadan kutudan çıkıyor.
Grafit Grisi, Alacakaranlık Mavisi ve Yıldız Mavisi gibi üç adede kadar renk seçeneği ile tasarımı oldukça modern ve göz alıcı. Sadece 179g ağırlığındadır.

Redmi Note 11, bugünden itibaren ülke çapında 13’ünden itibaren Xiaomi Mağazasında, Xiaomi Zone’da, Smile Shop, La Rue, Egets ve L192 gibi Çevrimiçi İş Ortaklarında satışa sunulacak.

Daha fazla ayrıntı için lütfen Xiaomi Kamboçya resmi Facebook sayfasını takip edin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *